15 Şub 2008

BSGY # 5

Haber: Bolu'da tribün dehşeti

Kullanıcı: S. Ş.
Adres: Ankara/Türkiye

Yorum: boluspordan böyle bir şey beklemiyodum

3 yorum:

capello'nun karısı dedi ki...

Zico'dan böyle bişey beklemiyodum...

Adsız dedi ki...

Peki geçen sezon başında ilk haftada oynanan Boluspor-Düzcespor karşılaşması için soyunma odasına inen Düzcesporlu yöneticilerin oyuncularını gaza getirirken ha Türkiye-Yunanistan maçı ha Düzce-Bolu maçı... Bu maçı alın bizden ne istiyorsanız isteyin" dediklerini biliyor muydunuz?

fevri hareket dedi ki...

Buyur burdan yok...

Rumuz: THEREDDEVILS
Sehir: MANCHESTERUNITED
Yorum: EVET EMRE HAKLISIN SEN TİPİKSİN

Rumuz: Emre
Sehir: Diyarbakır
Yorum:
Avram Grant çok haklı bence john Terry bizim için iyi bir defenstan ziyade Chelsea Fc takım ruhunu taşıyan bir oyuncu bu bizim için çok önemli bir etken onun gibi sağlam istikrarlı bir defans oyuncusuna sahip olduğumuz kendimizi çok iyi hissediyoruz. bende şuana kadar gördüğüm en iyi defans adamı diyebilirim benim için dünyanın en iyi defans oyuncusu john Terry gerçekten bu onura fazla layikıyla uyun bir oyuncu. kısaca john Terry 1 NUMARA.

ya harun (demis ki "zaten terry hiç sevmiyorum biyonik olmuş tip yok kk zaten") ve wayne rooonry (demis ki "terry cok iyi oynuyor ama cok itici biri bence. futbolunu begeniyorum ama kendinden nefret ediyorum") adlı kişiler burda doğru dürüst yorumlar yapacaksanız yapın yoksa ne işin var burda burası saygın bir futbol sitesi ona göre ahlaki yorumlar yapın mesela harun sen sence önemli olan tippi yoksa ayakmı yoksa sahada gösterdiği başarılı futbolmu ! hangisi sence futbolda ön plandadır. hem tipinde ne varmış bence terry o maskeyle bile tipi iyi görünüyor. ha buarada sen hiç merak etme bir kaç gün içerisinde o maskeyi çıkarır o zaman sende daha yakışıklı görürsün onu bundan sonra ahahhahahahhaha komiksin ya kardeş. wayne rooney trabzonlu arkadaşa gelirsek eğer evet rooney bi kere terry itici falan değil o senin futbolculara duyduğun kişisel nefret. wayne rooney nickinide bakarsak m.united taraftarı olduğun belli oluyor zaten yani bizim ezeli rakibimiz olduğunuz için böyle şeyler söylemen normal ama yinede benden sana tavsiye futbolcunun oynadığı oyuna bak işi kişisel nefrete sürmemeni tavsiye ederim.

Chelsea FC takım kaptanı John Terry(©)Doğma büyüme Chelsea'li.Chelsea diyince akla Lampard geliyor ama, Terry diyince akla Chelsea FC geliyor.Chelsea takımının defansının direği olmasına karşın uzun boyu sayesinde Lampard'ın kullandığı duran toplardan kafa golleri atması meşhurdur. kısaca Terry tek kelimeyle 1 Number sakatlığını atlatıp tekrar takıma dönmesi bizi bie hayli sevindirdi doğrusu ona bu zor zamanda fazlasıyla ihtiyacımız var .